ERJ-UP8J270V
MFR.Part #
ERJ-UP8J270V
JLCPCB Part #
C2115540
Description
-55℃~+155℃ 1kV 27Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS