ERJ-UP8J241V
MFR.Part #
ERJ-UP8J241V
JLCPCB Part #
C4221883
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS