ERJ-UP8J220V
MFR.Part #
ERJ-UP8J220V
JLCPCB Part #
C3981834
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS