ERJ-UP8J181V
MFR.Part #
ERJ-UP8J181V
JLCPCB Part #
C4243450
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS