ERJ-UP8J180V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8J180V
JLCPCB Part #
C2115480
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS