ERJ-UP8J155V
MFR.Part #
ERJ-UP8J155V
JLCPCB Part #
C4246441
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS