ERJ-UP8J153V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8J153V
JLCPCB Part #
C2115328
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS