ERJ-UP8J135V
MFR.Part #
ERJ-UP8J135V
JLCPCB Part #
C4165606
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS