ERJ-UP8J134V
MFR.Part #
ERJ-UP8J134V
JLCPCB Part #
C4260277
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS