ERJ-UP8J113V
MFR.Part #
ERJ-UP8J113V
JLCPCB Part #
C4136002
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS