ERJ-UP8F9762V
MFR.Part #
ERJ-UP8F9762V
JLCPCB Part #
C4083473
Description
-55℃~+155℃ 660mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS