ERJ-UP8F9092V
MFR.Part #
ERJ-UP8F9092V
JLCPCB Part #
C4090201
Description
-55℃~+155℃ 660mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS