ERJ-UP8F6652V
MFR.Part #
ERJ-UP8F6652V
JLCPCB Part #
C2123969
Description
-55℃~+155℃ 66.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS