ERJ-UP8F6190V
MFR.Part #
ERJ-UP8F6190V
JLCPCB Part #
C2123764
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS