ERJ-UP8F5600V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5600V
JLCPCB Part #
C2123904
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS