ERJ-UP8F5492V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5492V
JLCPCB Part #
C4269452
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS