ERJ-UP8F5100V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5100V
JLCPCB Part #
C4025137
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS