ERJ-UP8F4870V
MFR.Part #
ERJ-UP8F4870V
JLCPCB Part #
C4217168
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS