ERJ-UP8F4303V
MFR.Part #
ERJ-UP8F4303V
JLCPCB Part #
C4237377
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS