ERJ-UP8F4121V
MFR.Part #
ERJ-UP8F4121V
JLCPCB Part #
C4281060
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS