ERJ-UP8F3923V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3923V
JLCPCB Part #
C4117594
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS