ERJ-UP8F3902V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3902V
JLCPCB Part #
C2122869
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS