ERJ-UP8F3650V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3650V
JLCPCB Part #
C4173094
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS