ERJ-UP8F3601V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8F3601V
JLCPCB Part #
C2123024
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS