ERJ-UP8F34R8V
MFR.Part #
ERJ-UP8F34R8V
JLCPCB Part #
C2123779
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS