ERJ-UP8F3242V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3242V
JLCPCB Part #
C2123529
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS