ERJ-UP8F30R1V
MFR.Part #
ERJ-UP8F30R1V
JLCPCB Part #
C2123782
Description
-55℃~+155℃ 1kV 30.1Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS