ERJ-UP8F3093V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3093V
JLCPCB Part #
C3959012
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS