ERJ-UP8F3000V
MFR.Part #
ERJ-UP8F3000V
JLCPCB Part #
C3915336
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS