ERJ-UP8F2943V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2943V
JLCPCB Part #
C2123083
Description
-55℃~+155℃ 1kV 294kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS