ERJ-UP8F2941V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2941V
JLCPCB Part #
C2123560
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS