ERJ-UP8F2872V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2872V
JLCPCB Part #
C2123767
Description
-55℃~+155℃ 1kV 28.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS