ERJ-UP8F27R4V
MFR.Part #
ERJ-UP8F27R4V
JLCPCB Part #
C2122851
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS