ERJ-UP8F2702V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2702V
JLCPCB Part #
C4282916
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS