ERJ-UP8F2671V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2671V
JLCPCB Part #
C2123576
Description
-55℃~+155℃ 1kV 2.67kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS