ERJ-UP8F2550V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2550V
JLCPCB Part #
C4178074
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS