ERJ-UP8F2210V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2210V
JLCPCB Part #
C4249251
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS