ERJ-UP8F2150V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2150V
JLCPCB Part #
C2123954
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS