ERJ-UP8F19R6V
MFR.Part #
ERJ-UP8F19R6V
JLCPCB Part #
C2122677
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS