ERJ-UP8F1911V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1911V
JLCPCB Part #
C2123685
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS