ERJ-UP8F1871V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1871V
JLCPCB Part #
C2123673
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS