ERJ-UP8F1823V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1823V
JLCPCB Part #
C2123303
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS