ERJ-UP8F1800V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1800V
JLCPCB Part #
C3971324
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS