ERJ-UP8F1652V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1652V
JLCPCB Part #
C4308340
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS