ERJ-UP8F1582V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1582V
JLCPCB Part #
C2123316
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS