ERJ-UP8F1501V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1501V
JLCPCB Part #
C3957123
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS