ERJ-UP8F1181V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8F1181V
JLCPCB Part #
C2123526
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS