ERJ-UP8F1151V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1151V
JLCPCB Part #
C2123511
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS