ERJ-UP8F1051V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1051V
JLCPCB Part #
C3995683
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS