ERJ-UP8D9760V
MFR.Part #
ERJ-UP8D9760V
JLCPCB Part #
C4054050
Description
-55℃~+155℃ 660mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS